ul. Breńska 30, 43-436 Górki Małe
+48 33 853 94 63, +48 604 962 534
pon-pi: 10:00 - 16:00

Meble z pasją

BORKALA MEBLE (P.P.U.H. Andrzej Borkała)

to Polska Firma Rodzinna istniejąca na rynku wyrobów z drewna od 1989 roku. Od ponad 20 lat rozwijamy się nie tylko poprzez własne zaangażowanie, ale także dzięki ludziom, którzy wytwarzają nasze meble dbając o ich najwyższą jakość. Sztandarowym produktem firmy są łóżka. Najnowszą pozycją, która dołączyła do porfolio firmy, są meble ogrodowe. Nasze wyroby wykonane są wyłącznie z litego drewna. Głównymi surowcami są: sosna, świerk i olcha.

Podstawowe kolory to: naturalny, olcha, dąb, ciemny dąb, brąz oraz popiel.

Do konserwowania używamy wysokiej klasy lakierów i bejc. Produkowane przez nas meble sprzedajemy głównie na rynku krajowym, na Słowacji i w Czechach.

Zapraszamy również na zakupy do naszego firmowego sklepu mieszczącego się w Górkach Małych.

Jesteśmy zainteresowani rozpoczęciem współpracy z zagranicznymi parterami.

Zapraszamy do współpracy!

 

Pozdrawiamy,
BORKALA MEBLE

1989
Działamy od

Działamy od ponad 20. lat. Obecnie naszym sztandarowym produktem są łóżka oraz meble ogrodowe. Drewno kojarzy się zwykle z solidnością i trwałością, dlatego też produkcja opiera się tylko i wyłączenie na tym surowcu. Nasza firma stawia przede wszystkim na jakość produktu a tym samym na zadowolenie Klienta. Nasze modele sprzedają się zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, głównie na Słowacji i w Czechach.

1998
Nowy park maszynowy

Z roku na rok firma inwestuje w modernizację, przede wszystkim kładzie nacisk na ulepszanie parku maszynowego. Dane inwestycje realizowane są po to by sprostać wymogom rynku a tym samym poszerzyć i usprawnić produkcję.

Nasz zespół

Karolina Borkała

Biuro obsługi klienta

Specjalista do spraw sprzedaży w firmie Borkała Meble. Osoba odpowiedzialna za kontakt z klientami, logistykę, sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie przedsiębiorstwa.

Andrzej Borkała

Właściciel

Założyciel firmy. Determinacja, upór i dążenie do wyznaczonego celu, to cechy które towarzyszą mu od momentu stworzenia firmy BorkalaMeble (P.P.U. H. Andrzej Borkała). Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego natomiast jego pasją od zawsze było tworzenie czegoś dla ludzi i tu zrodził się pomysł na zbudowanie firmy stolarskiej.

Zatrudniamy pracowników

Szukasz partnera do stałej i rzetelnej współpracy? A może poszukujesz zatrudnienia? skontaktuj się z nami

Oferujemy:
 Rzetelne usługi
 Stałe zatrudnienie
 Przyjazne środowisko pracy

Kontakt

+ Wyprodukowanych łóżek
% Zadowolonych klientów
m3 Przerabianego drewna rocznie
+ Zatrudnionych pracowników